Arkadiusz Kalka

Arkadiusz Kalka

Sopocka Grupa Innowacyjnego Rozwoju powstała z połączenia doświadczeń i umiejętności ze świata korporacji oraz prywatnego biznesu. Specjalizujemy się w realizacji systemowych projektów szkoleniowo – doradczych w obszarze zarządzania i sprzedaży. Nasi Klienci szczególnie cenią w nas szybkość z jaką uczymy się ich biznesów, orientację na wynik oraz dbałość o ludzi. Wielką dumą są dla nas wieloletnie relacje z kluczowymi Klientami, którzy powierzają nam ambitne zadania i ufają naszym kompetencjom.

linkedin.com/SGIR

S

Sopocka

Trójmiasto jest naszym świadomie wybranym miejscem na ziemi – morze, wiatr, nasi bliscy dodają nam energii i ładują akumulatory. Tutaj łączymy naszą pracę z tym, co kochamy, tu rodzą się nowe pomysły, często szukamy ich wspólnie z naszymi Klientami w trakcie kreatywnych sopockich spotkań.

Grupa

Nie wyobrażamy sobie pracy w pojedynkę. Chcemy i lubimy pracować w zespole. Wszystko co najlepsze stworzyliśmy razem, wzajemnie się inspirując, spierając, łącząc nasze punkty widzenia i doświadczenia.

G

i

Innowacyjnego

W każdej sytuacji szukamy rozwiązań co i jak można zrobić inaczej, szybciej, prościej, korzystniej, to nasza „choroba zawodowa”. Jesteśmy ciekawi świata i ludzi, codziennie staramy się pracować coraz lepiej, aby robić w życiu rzeczy ważne i potrzebne.

Rozwoju

W realizowanych projektach i działaniach widzimy przede wszystkim człowieka i jego potencjał. Naszym głównym celem jest znalezienie klucza do indywidualnego rozwoju dla każdej osoby, zespołu, firmy z którą współpracujemy.

R

Statystyki

Klientów łącznie:

100 +

Zrealizowanych projektów rozwojowych:

250 +

Dni szkoleniowych:

3000 +

Godzin coachingowych:

3000 +

Sopockich spotkań kreatywnych:

100 +

Nowych pomysłów i inicjatyw: