Platforma
iTrening

To proste, mobilne i nowoczesne narzędzie,
które wspiera realizowane przez nas projekty
szkoleniowo-doradcze.

  • Pozwala na realizację różnorodnych działań przed, w trakcie i po zakończeniu szkoleń, co znacznie zwiększa ich efektywność
  • Daje uczestnikom dostęp do bazy wiedzy, narzędzi, testów niezbędnych w ich aktywnym uczestnictwie
  • Pozwala monitorować postępy prac na każdym z etapów projektu i łączy procesy rozwojowe z celami biznesowymi firmy

01

INTUICJA i wygoda

Wygoda użytkowania to przede wszystkim przyjazny interfejs, zautomatyzowane procesy zarządzania danymi, zoptymalizowany układ stron. Pobieraj materiały, wypełniaj testy on-line, zadania przed szkoleniem czy ankiety ewaluacyjne w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie i na wybranym przez siebie urządzeniu. Potrzebujesz tylko dostępu do Internetu.

iNDYWIDUALNE
planowanie celów

Często słyszeliśmy od naszych Klientów o potrzebie posiadania narzędzia wspierającego Action Plany uczestników szkoleń. W bardzo prosty sposób ustalasz swój cel, a iTRENING pomoże Ci w jego realizacji, przypomni o wytyczonych działaniach.

02

03

iNTEGRACJA

Platforma to również wspólne wspomnienia, doświadczenia i nowe relacje. Fotoraporty, flipowanie, wspólne zdjęcia, videorelacje to tylko niektóre ze sposobów na ich utrwalenie i podzielenie się z innymi uczestnikami za pomocą iTRENING.

iNSPIRACJA

Platforma jest autorskim narzędziem, stworzonym z inspiracji naszych Klientów. Rozbudowujemy ją wzbogacając o nowe i przydatne funkcjonalności. Jesteśmy ciekawi Twoich wrażeń z jej użytkowania. Podziel się z nami swoimi opiniami i pomysłami.

04